Polityka prywatności​

Witamy na stronie https://kremacja.mielec.pl/ należącej do firmy Dom Pogrzebowy EDEN, ul. Wolności 42A, 39-300 Mielec, Polska.  NIP: 8171069652.
Informujemy, że podczas korzystania z naszej strony www nie gromadzimy i w żaden sposób nie wykorzystujemy żadnych danych osobowych.

Zmiany w polityce ochrony prywatności

Dom Pogrzebowy EDEN będzie informował o wprowadzonych zmianach w polityce ochrony prywatności, które mogą wynikać ze zmian w polskim prawie, rozwoju technologii internetowych lub rozwoju niniejszej strony internetowej.

Linki do innych witryn internetowych

Witryna internetowa https://kremacja.mielec.pl/ może zawierać linki lub odsyłacze do innych stron internetowych, których nie obejmują postanowienia niniejszej polityki prywatności. Zachęcamy Państwa do zapoznawania się z treścią odpowiedniej polityki w przypadku każdej z odwiedzanych witryn internetowych.

Pliki Cookies

W naszej witrynie https://kremacja.mielec.pl/ stosujemy tylko niezbędne pliki cookies, potrzebne do prawidłowego działania serwisu. Przy pierwszym wejściu na stronę można nie zgodzić się na ich używanie. Można również zablokować korzystanie z tych plików w używanej przeglądarce internetowej.